Historia

Hi sto ria

Od prawie 50 lat ubieramy w okulary kolejne pokolenia

Prowadzimy działalność w Myślenicach na ul. Ogrodowej 1, nieprzerwanie od 1972 r., natomiast salon na ul. Słowackiego 24 w roku 2021 będzie obchodził swoje 10-te urodziny. Jesteśmy salonem z najdłuższą tradycją optyczną w Myślenicach. Prawie pół wieku dbamy o wzrok tych, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem, a dla wielu istniejemy od zawsze. Ten fakt napawa nas wielką dumą, dlatego też bardzo dziękujemy naszym stałym klientom za to, że są z nami przez cały ten czas.

Zawsze najwyższa jakość

Nasz zespół tworzą osoby mocno zaangażowane w swoją pracę. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzić pacjenta przez profesjonalne badanie optometryczne według standardu Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru opraw i soczewek okularowych, by w efekcie do klienta trafił produkt najwyższej jakości z profesjonalnie zamontowanymi szkłami.

Ania poleca Fąfara Optyk w Myślenicach
Z całego serduszka polecam optyka Fąfara. Badanie wzroku, wybór okularów czy soczewek to wszystko odbywa sie w jednym miejscu. Świetne, bardzo miłe i profesjonalne podejście do klienta. Reklamacje czy inne problemy techniczne okularków załatwiane błyskawicznie. Wracam i będę tam wracać.
Ania Ciaputa