Soczewki kontaktowe

Kiedy okulary Cię ograniczają korzystaj z soczewek kontaktowych

Użytkownicy okularów spotykają się z sytuacjami, w których okulary korekcyjne nie spełniają ich oczekiwań, bądź po prostu przeszkadzają. Soczewki kontaktowe są znakomitym uzupełnieniem korekcji okularowej. Należy jednak pamiętać, że nie można nosić soczewek kontaktowych bez przerwy. Zwykle soczewki noszone są w trybie dziennym, czyli zdejmowane na noc.

Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów soczewek. Doboru odpowiedniego produktu, po przeprowadzeniu badania, powinien dokonać specjalista. W naszym salonie, oprócz soczewek kontaktowych renomowanych producentów, posiadamy również akcesoria do ich pielęgnacji oraz krople nawilżające zwiększające komfort użytkowania soczewek.

Weronika poleca Fąfara Optyk w Myślenicach
Dzięki profesjonalnej trosce o moje oczy, czyli rzetelnym zbadaniu wzroku, właściwym doborze soczewek oraz miłej obsłudze, moja krótkowzroczność na obecnym etapie życia nie jest żadną przeszkodą. Bardzo gorąco polecam!
Weronika Talaga

Benefity dla stałych Klientów

Stali klienci mogą korzystać z programów lojalnościowych używając aplikacji informujących o promocjach, bądź śledząc nasze media społecznościowe. Opcja systematycznej dostawy soczewek do domu pozwala pacjentom zapomnieć o konieczności samodzielnego uzupełniania domowych zapasów.

W naszych salonach znajdziesz soczewki i akcesoria do pielęgnacji

Acuvue
Eyeoxy
Coopervision