Okulary korekcyjne

Dobrze dobrane okulary to wyraźne widzenie i fantastyczny wygląd

Okulary korekcyjne przede wszystkim korygują wadę wzroku. Dzięki dobrze dobranemu zestawowi, na który składa się oprawa i szkła okularowe możemy nie tylko widzieć wyraźnie ale i wyglądać fantastycznie.

Wybór odpowiedniej oprawki to pierwszy krok do stworzenia idealnej pary okularów, a my jako styliści, nie mamy tu żadnych barier! Jesteśmy otwarci na to co nowe, oryginalne, mocne, zaskakujące. Potrafimy tak dobrać oprawę, aby podkreśliła to, co warte jest pokazania i wyeksponowania lub odwróciła uwagę od tego, co może być kompleksem.

Asia poleca Fąfara Optyk w Myślenicach
Oprawki bardzo dobrze leżą, a wszyscy chwalą za dobór modelu, i w kształcie i w kolorze :) dziękuję obsłudze za wszystkie pokazane oprawki i pomoc w doborze.
Asia Grochol

Cienkie szkła i wysokiej jakości powłoka antyrefleksyjna

W przypadku doboru szkieł okularowych, istotną rolę odgrywa wada refrakcji – przy dużych mocach bardziej estetyczny efekt osiągniemy wybierając szkła, które są cieńsze niż standardowe, ponieważ wykonane są z materiału o wyższym współczynniku załamania światła. Bardzo ważna jest również odpowiednia powłoka antyrefleksyjna, zapewniająca przejrzystość i niwelująca odblaski. Wysokiej klasy powłoki antyrefleksyjne sprzyjają utrzymywaniu szkieł w czystości oraz zwiększają odporność soczewek na zarysowania.

Uniwersalna powłoka antyrefleksyjna, nawet wysokiej jakości, nie chroni przed światłem niebiesko-fioletowym. Jeżeli dużo czasu spędzasz przy urządzeniach elektronicznych, lepszym wyborem jest antyrefleks filtrujący to szkodliwe promieniowanie. Dzięki niemu minimalizowane są oznaki zmęczenia, takie jak na przykład ból głowy.

Szkła fotochromowe dla oczu wrażliwych na światło

Dla osób, których oczy wykazują nadwrażliwość na światło, dobrym wyborem będą szkła fotochromowe, które przyciemniają się pod wpływem UV. Świetnie sprawdzają się też, gdy nie chcemy zmieniać okularów korekcyjnych na przeciwsłoneczne. Fotochrom najnowszej generacji szybko zabarwia się na zewnątrz i odbarwia w pomieszczeniach. Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest kilka kolorów soczewek fotochromowych, istnieją również takie, które po przyciemnieniu dają rewelacyjny efekt soczewki lustrzanej.

Darek poleca Fąfara Optyk w Myślenicach
Super obsługa, bardzo profesjonalne podejście i duży wybór oprawek. Badanie wzroku przebiega na najwyższym poziomie, mają ogromną wiedzę optyczną i zawsze tłumaczą na czym dana wada wzroku polega. Czuje się u nich jak ktoś wyjątkowy i zawsze poświęcają 100% czasu klientom. Z czystym sumieniem polecam!
Darek Piórecki

Poznaj najlepsze marki,
które znajdziesz w naszych salonach

Różnorodność produktowa w optyce okularowej jest ogromna, dlatego też zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych producentów soczewek okularowych czy opraw okularowych. Chcąc ułatwić to zadanie zamieściliśmy linki do ciekawych stron internetowych i mediów społecznościowych

Ana Hickmann
William Morris London
Caroline Abram
Vogue
Frido
Persol
RayBan
Prada
Dolce&Gabbana
Versace
Guess
Tous
Michael Kors
Emporio Armani
Armani Exchange
Oakley
Hugo Boss
Max Mara
Tommy Hilfiger
Silhouette
GIGI Studios
Carolina Herrera
i-D Tokyo
Tonny
Essilor
Rodenstock
Hoya
Zeiss